Базова колекція

Найнеобхідніше для домашнього улюбленця в базовій колекції одягу для собак Trends

У всіх нас одяг завжди розділяється на події та місця,куди ми вдягнемо ту чи іншу річ: це на свято, це в офіс, а в цьому я можу просто піти погуляти в парк – чи не так? Звичайно ж ми не надягаємо красиве плаття, коли їдемо в ліс з друзями на пікнік, а до офісу ми не приходимо в пляжному одязі. Тоді чому ж у тварин повинно це дуже відрізнятися, адже ми так часто порівнюємо їх з нами та розповідаємо, які вони розумні?

Виходячи з цього, наша команда Pet Fashion створила базову колекцію одягу для собак Trends. Завдяки їй ви змогли точно знати, що надягти вашому улюбленцеві підчас вечірньої прогулянки. Наші фахівці створили чудові й дуже зручні вбрання в стилі casual, тому ми впевнені, що ви 100% знайдете щось саме для вашого улюбленця. Ми постійно оновлюємо нашу колекцію, так що будьте уважними та слідкуйте за крутими новинками!

В базовій колекції нам би дійсно хотілося зібрати must-have для кожного, щоб у вас не виникало питання, що надіти вашому улюбленцеві підчас простої прогулянки і не боятися, що він забруднить надто красивий та святковий одяг.

Речі з цієї колекції дуже легко піддаються пранню, мають зручні застібки, які дозволяють зафіксувати одяг по фігурі вашого улюбленця. В цій колекції наша команда створила такий одяг для собак, щоб був максимально комфортним та практичним, а також не представляв небезпеку для вашого четвероногого друга, бо неякісний одяг може заважати на прогулянці і в результаті завдати шкоду тварині. Але щоб цього уникнути ми ретельно проектуємо та створюємо вбрання для наших маленьких друзів.

Також ми придумали, як за умов обмеженої видимості, а особливо пізно ввечері або вночі, зробити домашнього улюбленця максимально помітним? Наші спеціалісти знайшли вихід! Вони створили жилет Yellow vest, який забезпечений світловідбивачами, тому ви зможете гуляти з твариною в темряві, не боячись за його безпеку.

Ми сподіваємось, що у нас ви знайдете те, що вам потрібно! Приємних покупок!

Читати далі