Про компанію Pet Fashion

наша Мета та місія

Започатковуючи у 2007 року наше швейне виробництво, ми ставили за мету дарувати вам і вашим улюбленцям комфорт та ще більше задоволення від спілкування. Створюючи кожну модель ми піклувалися, щоб ви разом з улюбленцем завжди мали стильний вигляд. Ми і зараз дотримуємося цих принципів, саме тому нам довіряють господарі чотириногих друзів. Це дозволило нам стати найбільшим в Україні виробником одягу для домашніх тварин.

Наша місія – задовольняти потреби собак та котів і дарувати вам ще більше задоволення від спілкування з ними. Колекція одягу Pet Fashion – це гарантія, що ваш улюбленець буде вдягнутий за останнім словом моди та почуватиметься чудово.

Pet Fashion
Pet Fashion

Хто ми?

Бренд Pet Fashion – це стильний, красивий та зручний одяг для чотирилапих друзів, сумки-переноски, лежаки та стильні аксесуари. На нашому швейному виробництві працюють висококваліфіковані фахівці, які щодня опікуються розвитком та удосконаленням продукції бренда, запроваджують у виробництво новітні технології.

Ми вивчаємо анатомічні особливості тварин, розробляємо унікальні викрійки, підбираємо високоякісну фурнітуру. У виробництві використовуються лише якісні тканини, характеристики яких задовольняють всім нашим вимогам.

В процесі виробництва застосовується сучасна обробка текстилю, комп’ютерне вишивання, аплікація, накатка малюнка. Чимало процесів автоматизовано.

Наші переваги

  • Маємо понад 10 років досвіду створення одягу для тварин і продовжуємо рік за роком вдосконалювати виробництво.
  • Враховуємо анатомічні особливості собак різних порід.
  • Пропонуємо широкий асортимент одягу для кожного сезону в різних розмірах.
  • Постійно покращуємо якість продукції, керуючись побажаннями господарів собак та котів.
  • Використовуємо у виробництві сучасне обладнання та новітні технології, зокрема комп’ютерну вишивку, аплікацію та ін.
  • Враховуємо при створенні чергової колекції останні тенденції у світі моди.
  • Щороку беремо участь в українських та міжнародних виставках і отримуємо схвальні відгуки вітчизняних та європейських покупців.